گالری شمس

مجموعه فروشگاه های شمس در زمینه فروش پرده و کاغذ دیواری های خاص فعالیت می کند . در طراحی این مجموعه تمرکز ما بیشتر روی ترکیب رنگ بالای محصولات این فروشگاه بوده است . بدین ترتیب طراحی را به شکلی ساده اما کلاسیک با ابزار های کمتر برجسته و خطی انجام دادیم تا پس از چیدمان محصولات مشکلی شلوغه طراحی وجود نداشته باشد . کلیه لوازم روشنایی و سرامیک و … توسط گروه آنر تهیه و نصب گردیده است .

طراحی و اجرا

در این واحد تجاری برای رسیدن به نیاز های کارفرما کاملا از ابتدا بازسازی انجام شده و تغییراتی در پلان واحد انجام پذیرفت سپس عملیات دکوراسیون آغاز گردید . تمامی مراحل تاسیسات ، کف سازی ، کناف ، نورپردازی و کلیه مصنوعات چوبی توسط گروه آنر انجام پذیرفته است .

توضیحات

در مراحل اولیه طراحی این فروشگاه ترکیب مدرنیته با یک فضای نیمه کلاسیک با ابزارهای خطی مد نظر قرار گرفت و ساخت مصنوعات چوبی بر این اساس انجام گرفت ، از رنگ طوسی با پوشش پلی اورتان بر روی محصولات استفاده شد تا بیشترین مقاومت در برابر ضربه را داشته باشد ، طرح سر درب فروشگاه در شعبه ولنجک نیز تغییر داده شد تا با اجرای کتیبه ای ورودی فروشگاه را شکیل تر کرده و دو ویترین مجزا از هم بوجود بیاوریم ، در نهایت نیز از نورپردازی هایی استفاده کردیم که بر اثر تابش تغییری بر رنگ پارچه های قابل عرضه در فروشگاه بوجود نیاید تا مشتری فروشگاه بتواند رنگ اصلی پارچه ها را تشخیص دهد .