گالری شمس

مجموعه فروشگاه های شمس در زمینه فروش پرده و کاغذ دیواری های خاص فعالیت می کند . در طراحی این مجموعه تمرکز ما بیشتر روی ترکیب رنگ بالای محصولات این فروشگاه بوده است . بدین ترتیب طراحی را به شکلی ساده اما کلاسیک با ابزار های کمتر برجسته و خطی انجام دادیم تا پس از چیدمان محصولات مشکلی شلوغه طراحی وجود نداشته باشد . کلیه لوازم روشنایی و سرامیک و … توسط گروه آنر تهیه و نصب گردیده است .

طراحی و اجرا

در این واحد تجاری برای رسیدن به نیاز های کارفرما کاملا از ابتدا بازسازی انجام شده و تغییراتی در پلان واحد انجام پذیرفت سپس عملیات دکوراسیون آغاز گردید . تمامی مراحل تاسیسات ، کف سازی ، کناف ، نورپردازی و کلیه مصنوعات چوبی توسط گروه آنر انجام پذیرفته است .

توضیحات

در مراحل اولیه طراحی این فروشگاه ترکیب مدرنیته با یک فضای نیمه کلاسیک با ابزارهای خطی مد نظر قرار گرفت و ساخت مصنوعات چوبی بر این اساس انجام گرفت ، از رنگ طوسی با پوشش پلی اورتان بر روی محصولات استفاده شد تا بیشترین مقاومت در برابر ضربه را داشته باشد ، طرح سر درب فروشگاه در شعبه ولنجک نیز تغییر داده شد تا با اجرای کتیبه ای ورودی فروشگاه را شکیل تر کرده و دو ویترین مجزا از هم بوجود بیاوریم ، در نهایت نیز از نورپردازی هایی استفاده کردیم که بر اثر تابش تغییری بر رنگ پارچه های قابل عرضه در فروشگاه بوجود نیاید تا مشتری فروشگاه بتواند رنگ اصلی پارچه ها را تشخیص دهد .

کویین سنتر الهیه

طراحی و اجرای نازک کاری مجتمع کویین سنتر الیه و محصولات ساخته شده در این مجتمع تماما با متریال روز دنیا انجام پذیرفته ، گروه ما در کنار تیم ویونس  در زمینه طراحی ، ساخت و اجرا سعی بر این داشت در یک فضای کلاسیک المان های مدرنی بکار بندد که در عین رعایت سبک به محیطی با مشخصات یک واحد تجاری مدرن نیز دست پیدا کنیم .

مسکونی

در واحد های مسکونی این مجمتع انواع خدمات کابینت های مدرن و کلاسیک طراحی و اجرا شده است ، درب های تمام چوب و قرنیز های چوبی و همچنین طراحی و تجهیز و ساخت چندی از واحد ها نیز به شکل کلاسیک و مدرن انجام پذیرفته است .

تجاری

طراحی و اجرای رستوران ها ، فضای لابی ، دکوراسیون فروشگاهی و درب های چوبی در این مجموعه تجاری انجام پذیرفته است ، در تمامی موارد طراحی بر اساس نیاز کارفرمایان به صورت مجزا انجام شده و مراحل ساخت بر اساس بودجه نعیین شده انجتم پذیرفته است .

طراحی فضای باز مجموعه به شکل مدرن انجام شده و از کف پوش های ترمو و پلاست وود با زیر سازی آهنی استفاده شده است همچنین المان های خاصی در این مجموعه اجرا گردیده که به نزدیک کردن فضای کلاسیک در کنار فضای مدرن خارجی آن کمک میکند .

 

اداری

اجرای دکوراسیون این سازمان شامل دکوراسیون اداری و پارتیشن بندی می باشد که با توجه به حجم بالای پروژه تمام تلاش گروه بر تسریع انجام کار و در عین حال رعایت کیفیت وزیبایی محیط بود ، این افتخار نصیب گروه آنر شد که فضایی را برای نخبگان کشورمان آماده کنیم و امید داریم توانسته باشیم وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده باشیم .

موارد اجرایی

دکوراسیون اداری اعم از مبلمان اداری ، پارتیشن بندی ، کمد های اداری ، جدا کننده های فضا و میز کنفرانس و جلسات

معرفی

فروشگاه ژیوار

طراحی و اجرای پروژه های ژیوار تماما بر اساس خاص بودن دکوراسیون این فروشگاه انجام شده است ، نمونه های خاصی از مصنوعات چوبی و آبجکتهای لوکس در این پروژه اجرا شده است ،سعی ما چشم نواز بودن مصنوعات این پروژه در کنار منحصر بفرد بودن آن و در عین حال حفظ کارایی محیط بوده است .

طراحی

فروشگاه های زنجیره ای ژیوار یکی از خاص ترین هایپر مارکت های موجود در مارکت کشور می باشد که این افتخار را داریم تجهیز این فروشگاه ها توسط گروه ما انجام می پذیرد. در این فروشگاه انواع مصنوعات تمام چوب با طراحی خاص انجام شده است . چیدمان فروشگاه به شکلی انجام شده است که کارایی فدای زیبایی نشود و به بهترین حالت ممکن طراحی برسیم . انواع سقف های گچ بری و دیوارپوش های ترکیب استیل و چوب و … در این پروژه جلوه خاصی به فضای فروشگاه بخشیده است .

اجرا

از مرحله اجرای کف سازی و تاسیسات و برق تا مرحله افتتاحیه فروشگاه سعی کردیم با تمام تلاش بهترین عملکرد ممکن را ارایه کنیم . در قسمت قهوه بار فروشگاه سعی بر یونیک بودن قسمت اصلی فروشگاه داشتیم و از چوب راش گرجستان و ترکیب با لایی پرس شده و سقف گره چینی و کف پوش بلوط کانادایی در آن استفاده کردیم . در قسمت های دیگر فروشگاه نیز مصنوعات ام دی افی پوششی به صورت کرو شده و ترکیب با چوب مشاهده می شود که به زیبایی دکوراسیون فروشگاه کمک شایانی کرده است .