در زمینه اجرای لمینیت های ام دی اف پیشنهاد های خود را بر اساس تجربه چند ساله خود به شما ارایه میدهیم ، با توجه به حجم بالای کف پوش های مختلف داخلی و خارجی این نکته حایظ اهمیت است که بدانید چه کف پوشی نسبت به هزینه آن و کارایی آن به کار شما می آید ، همچنین فوم سایلنت زیر لمینیت و طریقه صحیح نصب آن به دوام و کارایی درست لمینیت کمک بسزایی دارد .
کف پوش های چوبی تجربه بالایی جهت نصب و انتخاب نوع چوب و رنگ نهایی آن احتیاج دارد ، نحوه نصب صحیح و ساب اصولی و همچنین رنگ مناسب جهت استفاده طولانی مدت از مواردی است که باید به آن توجه داشت .
دیوار پوش های پلاستیکی متریالی به نسبت ارزان تر از سایر موارد هستند و برای محیط هایی مناسبند که ضربه خوری کمی داشته باشد ، تمامی مراحل زیر سازی و تهیه و نصب را به ما بسپارید .
چوب ترمو انواع مختلفی دارد ، این نکته که چه ترمویی مناسب کف و کدام مناسب دیوار است بسیار اهمیت دارد و نحوه رنگ کاری جهت استفاده در فضای داخلی یا خارجی متفاوت است ، گروه آنر تجربه نصب نماهای ترموی ساختمانی و کف پوش ترمو و همچنین تابلوهای فروشگاهی را کسب کرده و تجارب خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

گالری تصاویر