فروشگاه ژیوار

طراحی و اجرای پروژه های ژیوار تماما بر اساس خاص بودن دکوراسیون این فروشگاه انجام شده است ، نمونه های خاصی از مصنوعات چوبی و آبجکتهای لوکس در این پروژه اجرا شده است ،سعی ما چشم نواز بودن مصنوعات این پروژه در کنار منحصر بفرد بودن آن و در عین حال حفظ کارایی محیط بوده است .

طراحی

فروشگاه های زنجیره ای ژیوار یکی از خاص ترین هایپر مارکت های موجود در مارکت کشور می باشد که این افتخار را داریم تجهیز این فروشگاه ها توسط گروه ما انجام می پذیرد. در این فروشگاه انواع مصنوعات تمام چوب با طراحی خاص انجام شده است . چیدمان فروشگاه به شکلی انجام شده است که کارایی فدای زیبایی نشود و به بهترین حالت ممکن طراحی برسیم . انواع سقف های گچ بری و دیوارپوش های ترکیب استیل و چوب و … در این پروژه جلوه خاصی به فضای فروشگاه بخشیده است .

اجرا

از مرحله اجرای کف سازی و تاسیسات و برق تا مرحله افتتاحیه فروشگاه سعی کردیم با تمام تلاش بهترین عملکرد ممکن را ارایه کنیم . در قسمت قهوه بار فروشگاه سعی بر یونیک بودن قسمت اصلی فروشگاه داشتیم و از چوب راش گرجستان و ترکیب با لایی پرس شده و سقف گره چینی و کف پوش بلوط کانادایی در آن استفاده کردیم . در قسمت های دیگر فروشگاه نیز مصنوعات ام دی افی پوششی به صورت کرو شده و ترکیب با چوب مشاهده می شود که به زیبایی دکوراسیون فروشگاه کمک شایانی کرده است .